Термини за пријем родитеља

за школску 2018/2019. годину

 

 

понедељак

уторак

среда

четвртак

петак

 

Аврамовић

Тамара

 

 

 

 

Први час

Парна смена

 

Анђус

Милеса

Четврти час

Парна смена

 

 

 

 

 

Арсенијевић Михаило

 

Пети час

Парна смена

 

 

 

 

Атанасковић Катарина

Пети час

Непарна смена

 

 

 

 

 

Балиновац

Марија

 

 

Четврти час

Парна смена

 

 

 

Богдановић Наталија

 

 

 

Трећи час

Парна смена

 

 

Бошковић

Ана

Трећи час

Непарна смена

 

 

 

 

 

Божић

Зоран

 

Четврти час

Непарна смена

 

 

 

 

Воркапић

Миланка

Четврти час

Непарна смена

 

 

 

 

 

Вербич

Мојца

13:55-14:30

Парна смена

(Пре подне)

 

13:20-13:55

Парна смена

(После подне)

 

 

 

Гарић Полимац Јасна

 

 

 

Пети час

Парна смена

 

 

Грујић Симеуновић Јулија

 

 

 

Пети час

Непарна смена

 

 

Давидовић

Драгана

 

 

Трећи час

Непарна смена

 

 

 

Десанчић

Јована

 

 

 

 

Трећи час

Непарна смена

 

Драмићанин Нинослав

 

 

 

Четврти час

Непарна смена

 

 

Дробњак

Данило

 

 

 

 

Трећи час

Парна смена

 

Ђукић Станојевић Драгана

 

 

 

 

Трећи час

Непарна смена

 

Ђоковић Александар

 

 

Пети час

Непарна смена

 

 

 

Ераковић

Дубравка

 

Четврти час

Парна смена

 

 

 

 

Игњић

Биљана

 

 

Пети час

Парна смена

 

 

 

Ивковић

Миодраг

 

Трећи час

Парна смена

 

 

 

 

Јевтовић

Растко

 

 

 

 

Четврти час

Непарна смена

 

Јешић

Јасмина

Трећи час

Непарна смена

 

 

 

 

 

Јовановић

Дивна

 

 

Четврти час

Парна смена

 

 

 

Јовановић

Ненад

 

 

 

 

Трећи час

Парна смена

 

Јовановић

Стеван

 

Пети час

Парна смена

 

 

 

 

Јовичић

Бранка

 

 

 

 

Четврти час

Непарна смена

 

Кецман

Виолета

 

Трећи час

Непарна смена

 

 

 

 

Константиновић Биљана

 

 

Четврти час

Непарна смена

 

 

 

Костић

Јелена

 

 

Трећи час

Непарна смена

 

 

 

Крлић

Јелена

 

 

 

Четврти час

Парна смена

 

 

Љубисављевић Љиљана

 

 

Четврти час

Непарна смена

 

 

 

Малинар

Данијела

 

 

 

 

Трећи час

Непарна смена

 

Маравић Александра

 

 

Пети час

Парна смена

 

 

 

Марковић

Ивана (замена)

 

 

Трећи час

Парна смена

 

 

 

Марјановић Небојша

 

 

 

 

После 3. часа

Парна смена

(Пре подне)

 

Марковић Габријела

 

 

 

 

Седми час

Непарна смена

 

Марковић

Мирјана

Пети час

Непарна смена

 

 

 

 

 

Марковић

Славица

 

 

 

Пети час

Парна смена

 

 

Мијатовић

Славица

Трећи час

Парна смена

 

 

 

 

 

Милановић Невенка

 

 

Трећи час

Парна смена

 

 

 

Милијић

Игор

 

 

Пети час

Парна смена

 

 

 

Милосављевић Владимир

 

Седми час

Непарна смена

 

 

 

 

Миљаковић

Тања

 

 

 

Четврти час

Непарна смена

 

 

Мицић

Наташа

Трећи час

Парна смена

 

 

 

 

 

Младеновић Марина

 

 

Трећи час

Непарна смена

 

 

 

Мрваљевић

Огњен

Шести час

Парна смена

 

 

 

 

 

Мунижаба

Татјана

Четврти час

Парна смена

 

 

 

 

 

Николић

Биљана

Четврти час

Парна смена

 

 

 

 

 

Нововић

Весна

 

 

Седми час

Непарна смена

 

 

 

Носовић

Дубравка

Четврти час

Непарна смена

 

 

 

 

 

Павличевић

Христијана

 

Шести час

Непарна смена

 

 

 

 

Павловић

Смиљана

Трећи час

Непарна смена

 

 

 

 

 

Панић

Ивана

 

 

 

Други час

Парна смена

 

 

Петковић Илић Снежана

 

 

 

Трећи час

Парна смена

 

 

Петричевић

Марија

Четврти час

Непарна смена

 

 

 

 

 

Пијевац

Катарина

 

Трећи час

Парна смена

 

 

 

 

Пиштало

Марко

 

 

 

Трећи час

Непарна смена

 

 

Поповић Татовић Ивана

 

 

Други час

Парна смена

(После подне)

 

 

 

Прица

Милкица

 

Други час

Непарна смена

 

 

 

 

Пришинг  Живковић Ана

 

Пети час

Непарна смена

 

 

 

 

Ракочевић Љиљана

 

 

 

Трећи час

Непарна смена

 

 

Рашковић

Весна

 

 

 

Шести час

Парна смена

 

 

Салом

Аница

 

Трећи час

Парна смена

 

 

 

 

Синђић Александра

Пети час

Парна смена

 

 

 

 

 

Симонић

Предраг

Други час

Непарна смена

 

 

 

 

 

Смречник

Иван

 

 

 

 

Пети час

Парна смена

 

Соларевић

Сања

 

Пети час

Парна смена

 

 

 

 

Стојиљковић Милена

 

Шести час

Парна смена

 

 

 

 

Татовић Поповић Ивана

 

 

Други час

Парна смена

 

 

 

Тешић

Маја

 

 

 

 

Пети час

Непарна смена

 

Торњански

Маја

Четврти час

Непарна смена

 

 

 

 

 

Филиповић

Мила

 

 

 

Четврти час

Непарна смена

 

 

Цветковић

Милош

 

Четврти час

Парна смена

 

 

 

 

Шабић

Маја

 

 

 

 

Пети час

Непарна смена

 

Шаренац

Милица

Трећи час

Парна смена

 

 

 

 

 

Шћекић Јелена

 

 

 

 

Четврти час

Парна смена